Menu
عکس پروفایل خاص افکتینو

2411 ماموریت اورژانس 115 همدان انجام شد – سفر به اذربایجان

اهر نما

حبیب معصومی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان اظهار کرد: تلاش اورژانس 115 استان همدان در طرح سلامت نوروزی همچنان در راستای خدمت‌رسانی مطلوب به مردم تداوم دارد.

وی با بیان اینکه در روز 14 فروردین ماه 103 ماموریت شهری و 64 ماموریت جاده‌ای انجام شد گفت: در اورژانس هوایی 242  مأموریت در روز چهاردهم فروردین‌ماه انجام شد.

رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه ابن سینا با اشاره به انتقال یک مددجو با عارضه قلبی از نهاوند به بیمارستان قلب فرشچیان؛ امدادرسانی اورژانس تویسرکان به فرد سقوط کرده از ارتفاع در جیجانکوه، تلاش پرسنل اورژانس نهاوند پایگاه گیان برای نجات مادر باردار، مدیریت حادثه تصادف اتوبوس با پراید توسط اورژانس کبودراهنگ و فامنین با هفت مصدوم و همکاری گروه آفرود تویسرکان با 115 در نجات مادر باردار محمودآبادی و امدادرسانی اورژانس فارسبان نهاوند به مصدومان انفجار گاز در شیراوند و انفجار آبگرمکن در خیابان جانبازان همدان را از دیگر اقدامات انجام شده در روزهای اخیر دانست.

وی با اشاره به بازدیدهای روز سیزدهم فروردین تیم‌های نظارتی، این بازدیدها را شامل بازدید از پایگاه‌‎های شهری و جاده‌ای بهار، بیمارستان‌های آتیه و امام حسن(ع) فامنین بود.

معصومی با ارائه توضیحاتی در خصوص گزارش‌های واصله از 115 شهرستان‌ها در زمینه حوادث سیلاب اظهار کرد: سه کشته و سه مصدوم ناشی از سیلاب روز گذشته در حوادث 115 همدان اقدام و ثبت شد.

وی از چاپ و توزیع 1000 برگ پمفلت مقابله با سیلاب خبر داد و گفت: این اقدامات در راستای افزایش آگاهی عمومی برا مواجهه با سیل انجام شده است.

رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه ابن سینا با بیان اینکه بازدید رییس اورژانس 115 از پایگاه های 115 اورژانس فامنین انجام شد، تاکید کرد این بازدیدها همچنان به طور مستمر تداوم دارد.

وی با اشاره به همکاری اورژانس هوایی با صدا و سیمای استان خاطر‌نشان کرد: پرواز اورژانس هوایی برای رفع ایراد دکل آسیب دیده صدا و سیما در روستای سراب کبودراهنگ انجام شد.

انتهای پیام/ 89050/ 20

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *