Menu
عکس پروفایل خاص افکتینو

گوندوعان: لیورپول در 1 الی 2 ماه گذشته خیلی خوش‌شانس بوده است؛ آن‎ها بسیاری از بازی‎ها را با گل دیرهنگام بردند – اهر نما مجله تحلیلی و خبری اهر و تبریز

اهر نما

طرفداری– ایلکای گوندوعان، هافبک باشگاه منچسترسیتی معتقد است لیورپول طی مسابقات اخیر خود خیلی خوش شانس بوده است.

لیورپول با وجود یک مسابقه بیشتر در حال حاضر دو امتیاز از منچسترسیتی بیشتر دارد و صدرنشین لیگ برتر است. این در حالی است که قرمزها امروز (یکشنبه) به مصاف چلسی می روند و منچسترسیتی نیز باید به مصاف کریستال پالاس برود.

گوندوعان که در فصل جاری یکی از مهره های خوب پپ گواردیولا در خط هافبک بوده است، معتقد است که رقیب شان در راه قهرمانی در مسابقات اخیر خود با خوش شانسی پیروز شده است.

در مصاحبه با روزنامه فاناتیک، هافبک سیتیزن ها در این خصوص گفت:

لیورپول انگیزه بالایی برای فتح لیگ برتر دارد. آنها قهرمانی در لیگ برتر را بیشتر از قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا می خواهند ولی همه چیز در دستان خودمان است. ما فوتبال بهتری در این فصل ارائه کرده ایم و با وجود اختلاف 7 امتیازی، جلوتر از آنها نیز قرار گرفتیم. همه چیز دست خودمان است. اگر در بازی های باقی مانده مان پیروز شویم، قهرمان خواهیم شد. فکر می کنم لیورپول طی یک الی دو ماه اخیر خیلی خوش شانس بوده است. آنها بسیاری از بازی ها را با گل دیرهنگام برده اند. اگر ما در 6 بازی باقی مانده پیروز شویم، بالاتر از آن ها قرار می گیریم و قهرمان خواهیم شد.

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *