Menu
عکس پروفایل خاص افکتینو

وینالدوم: بازیکنان لیورپول به کورس قهرمانی لیگ برتر فکر نمی‌کنند – سفر به اذربایجان

اهر نما

طرفداری– جورجینیو وینالدوم، هافبک هلندی لیورپول گفته است گه تیمش به ربودن جام قهرمانی لیگ برتر از دست منچسترسیتی فکر نمی‌کند.

به گزارش سایت گل، لیورپول در فصل جاری لیگ برتر شکست نخورده است، ۱۴ مسابقه از ۱۷ مسابقه آخرش را با برد پشت سر گذاشته و تنها ۷ گل دریافت کرده است. آن‌ها یک امتیاز از سیتیزن‌ها بیشتر دارند ولی به گفته وینالدوم، قهرمانی در لیگ برتر افکار آن‌ها را مشغول نکرده است.

نه، این فصل به نزدیک شدن به سیتی یا چهار امتیاز جلو افتادن از آن‌ها فکر نکردیم. واقعا به این مسئله فکر نمی‌کنیم؛ تنها به تک بازی‌ و برنده شدن در آن‌ فکر می‌کنیم و سپس در پایان هفته خواهیم اوضاع از چه قرار خواهد بود. تنها کاری که باید انجام بدهیم، اطمینان حاصل کردن از کسب پیروزی است. 

وینالدوم یکی از عوامل اصلی موفقیت لیورپول در فصل جاری بوده است اما اعتقاد دارد تیمش در مسیر رسیدن به بهترین فرم قرار ندارد زیرا پیشرفت تیم مستمر و گام به گام است.

به نظرم در فصل جاری بازی‌های خوب زیادی انجام دادیم ولی همچنین بازی‌هایی بودند که در آن‌ها خوب نبودیم اما توانستیم برنده شویم. پس از این جنبه کاملا ثبات داشتیم اما تیمی هستیم که هنوز در حال یادگیری است. هر روز در تمرینات و در هر بازی تلاش می‌کنیم تا چیزهای جدیدی یاد بگیریم بنابراین نمی‌خواهم بگویم در حال رسیدن به بهترین شرایط خودمان هستیم ولی دائم در حال بهتر شدن هستیم. کسی نمی‌داند بهترین فرم یعنی چه اما بهتر شدن ما مشهود است چون در هر بازی چیزهای تازه زیادی می‌آموزیم.

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *