Menu
عکس پروفایل خاص افکتینو

نیل وارناک: دیدار منچستریونایتد و منچسترسیتی در مسیر قهرمانی تعیین‌کننده است؛ صلاح به خوبی یک شیرجه‌زن حرفه‎ای است – اهرنما

اهر نما

طرفداری– روز گذشته لیورپول موفق شد کاردیف سیتی را با نتیجه 2-0 شکست دهد تا همچنان در رقابت قهرمانی لیگ برتر با منچسترسیتی پایاپای پیش برود.

به نقل از لیورپول اکو، نیل وارناک، سرمربی کاردیف سیتی در اعتراض به پنالتی اعلام شده به ضرر تیمش در نیمه دوم گفت:

فکر می کنم برخورد صلاح با بازیکنم خیلی آرام بود. ما یک فرصت به او دادیم. این گونه نیست؟ او نیز دستش را به بازیکن ما گره کرد و در نهایت هرچه می خواست را انجام داد. در واقع کار او مانند نمره 9.9 شیرجه تام دالی (شیرجه زن انگلیسی) بود. فقط فکر نمی کنم می توانست روی سکوی پرش، بالاتر از این بپرد.

وی در مورد اینکه کلوپ گفته بود زمین کاردیف خشک است، افزود:

نه این گونه نبود زیرا ما قبل از مسابقه آبیاری کردیم. مگر اینکه مسئول زمین فکر کند ممنوعیتی مانند سال های قدیم وجود داشته باشد ولی تا جایی که می دانم زمین آبیاری شده بود.

سرمربی کاردیف سیتی تصریح کرد:

لیورپول واقعا خوب کار کرد. ما می خواستیم مقابل آنها فوتبال بازی کنیم و به دروازه شان حمله کنیم ولی لیورپول آنقدر خوب است که به آسانی اجازه کاری به حریف نمی دهد. هیچ نقطه ضعفی در تیم اصلی و نیمکت آنها وجود ندارد. 

وارناک در مورد رقابت قهرمانی در لیگ برتر گفت:

رقابت فوق العاده ای را برای قهرمانی در لیگ برتر شاهد هستیم زیرا هم لیورپول و هم منچسترسیتی باورنکردنی کار کرده اند. باید افتخار کنیم که در انگلستان این دو تیم را داریم ولی البته خوشحالم دیگر با آنها در فصل جاری روبرو نخواهیم شد! این دو تیم فاصله زیادی با بقیه تیم ها دارند. لیورپول تیم خوبی دارد ولی منچسترسیتی ترکیب کامل تری دارد اما در کل خط حمله دو تیم به اندازه هم خوب است. شاهد رقابت زیبایی در لیگ هستیم. هیچکس نمی داند کدام تیم پیروز می شود. انتظار دارم دیدار منچسترسیتی و منچستریونایتد در مسیر قهرمانی تاثیرگذار باشد.

 

 

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *