Menu
عکس پروفایل خاص افکتینو

محمد خرمگاه، مربی ذوب آهن: بازی اول همیشه جزو سخت ترین بازی ها است؛ سایپا به لحاظ فنی تیم بسیار خطرناکی است – اخبار شهرستان اهر نما

اهر نما

طرفداری– فردا پنجشنبه، 31 مرداد، دو تیم ذوب آهن اصفهان و سایپای تهران در اولین هفته لیگ برتر به مصاف هم خواهند رفت. محمد خرمگاه، مربی ذوب آهن و دستیار علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از بازی شرکت کرد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

به گزارش تسنیم، محمد خرمگاه در نشست خبری پیش از دیدار ذوب‌آهن برابر سایپا گفت:

همیشه اولین بازی لیگ جزو سخت‌ترین بازی‌هاست. از سایپا به خاطر دو بازی که در جام شهدا انجام داد، شناخت داریم. سایپا به لحاظ فنی تیم بسیار خطرناکی است، چون تیم جوان و کادر فنی جوانی دارند و می‌توانند دردسرساز باشند. از بازی‌های آسیایی درس خوبی گرفتیم و امیدوارم در اولین قدم موفق باشیم.

مربی ذوب‌آهن تصریح کرد:

بازی‌ آسیایی را با تلخی فراموش کردیم البته درس بزرگی از این رقابت‌ها گرفتیم. این درس را گرفتیم که اگر خوب فکر نکنیم نمی‌توانیم خوب کار کنیم. در این مدت تمرینات خوبی انجام داده‌ایم و بازیکنان نیز خوب فکر کرده‌اند. درست است که خوب کاشتیم، اما برداشت خوبی نداشتیم. تیم ما می‌توانست بهتر از این باشد، اما از کادر فنی تا بازیکنان تمرکز کافی نداشتیم. امیدوار به آینده هستیم و می‌خواهیم قدم‌های محکمی برداریم. 10 روز است با بچه‌ها برای یک موضوع کار می‌کنیم و اینکه ذوب‌آهن 5،6 سال اخیر نیم فصل اول خوبی نداشته است. روی این مسئله با بازیکنان کار کرده‌ایم تا نیم فصل خوبی را سپری کنیم.

خرمگاه ادامه داد:

نمی‌خواستم درباره شرایط بوجود آمده در بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا صحبت کنم. ما مجبور بودیم از بازیکنان سربازمان استفاده کنیم چون نیاز به آنها داشتیم. یکسری شرایط دست به دست هم داد تا نتوانیم بازیکنان سرباز را به موقع بگیریم. بازیکن خارجی را هم دیر گرفتیم، هر چند انتظارمان را برای این بازی برآورده کرد. سه بازیکن سربازمان را برای دیدار فردا در اختیار نداریم که برای ما مشکل ساز شده است. امیدواریم در هفته دوم بتوانیم از آنها استفاده کنیم.

وی در مورد اینکه تکلیف این سه بازیکن چه زمانی مشخص می‌شود، تصریح کرد:

مدیریت باشگاه کاری کرده‌اند که آنها در تمرینات حضور داشته باشند، اما هنوز مجوز بازی آنها را نداریم.

مربی تیم فوتبال ذوب‌آهن بار دیگر در خصوص سؤالی درباره حذف سبزپوشان از لیگ قهرمانان آسیا روبه‌رو شد و گفت:

اجازه بدهید مقایسه آسانی داشته باشم. مثل این می‌ماند که ماشین خارجی با ماشین معمولی رقابت کند. نمی‌خواستم این را بگویم، اما تفکر بچه‌های ما حرفه‌ای نبود. باید روی این تفکرات کار کنیم. بازیکنان باید می‌دانستند که سه بازیکن حریف چقدر در زمین تأثیرگذار هستند. اشکال از خود ما هم بود و نمی‌خواهیم بگوییم تنها بازیکنان مشکل داشتند. هر 10 سال یک‌بار برای یک تیمی اتفاق می‌افتد که یک بازیکنش روز بدی داشته باشد، اما در آن شب سه، چهار بازیکن ما شب بدی داشتند.

خرمگاه درباره اشتباه محمدباقر صادقی دروازه‌بان ذوب‌آهن در بازی با الاتحاد عربستان گفت:

صادقی 5،6 بازی  از میادین دور بود. او در نیمه نخست عملکرد خوبی داشت، اما در نیمه دوم همانند تیم، شب بدی داشت. نیمه دوم بازی شب بد محمدباقر و تیم ما بود، اما مطمئنا او در آینده روزهای خوبی را برای‌مان رقم می‌زند.

وی در مورد زمان بازگشت محمدرضا خلعتبری به ترکیب ذوب‌آهن گفت:

از یک ماه و نیم تا دو ماه دیگر برای بازی کردن می‌توانیم از خلعتبری استفاده کنیم. این بازیکن سه جلسه است که با ما تمرین می‌کند، اما به گفته بدنساز تیم یک ماه و نیم زمان نیاز دارد تا بازی کند. ما به خلعتبری نیاز داریم، چرا که به لحاظ فنی و روحی – روانی می‌تواند به ذوب‌آهن کمک کند.

مربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در خصوص هدف‌ ذوب‌آهن برای فصل جاری گفت:

هدف‌گذاری ما این است که هر هفته نتیجه خوبی بگیریم.  اینکه رویا پردازی کنیم کار قشنگی نیست. ما هر هفته دنبال برداشتن قدم‌های محکمی هستیم.

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *