Menu
عکس پروفایل خاص افکتینو

لمپارد: میسون مانت در آینده تبدیل به بازیکن بزرگی خواهد شد؛ کانته از ناحیه مچ پا مصدوم است – سفر به اذربایجان

اهر نما

طرفداریچلسی دو هفته ابتدایی را با یک امتیاز پشت سر گذاشته و امیداور به کسب سه امتیاز مقابل نورویچ هستند. درهمین راستا می توانید کنفرانس خبری فرانک لمپارد، سرمربی شیرهای لندنی را مطالعه نمایید.

آخرین وضعیت تیم

کانته دچار مصدومیت شده است بنابراین این موضوع را طی 24 ساعت آینده بررسی خواهیم کرد. رودیگر هنوز آماده نیست و امیدوارم هفته آینده آماده باشد. پدرو فقط در تمرین اولیه غایب بود چرا که در سه هفته اخیر مشارکت زیادی داشته‌ است و این فقط احتیاط است.

هادسون اودوی بعد از بازگشت

درحال تمرین است و سرحال و آماده به نظر می‌رسد ولی می‌خواهیم از او محافظت کنیم چرا که مدت زیادی دور از میادین بوده است. این موضوع درمورد ریس جیمز هم صدق می‌کند.

بازیکن‌های بیشتری این ماه در دسترس خواهند بود؟

هیچ چیزی مشخص نیست. از ترکیبی که دارم خوشحالم. به بازیکنانی احتیاج داریم ولی نمی‌توانیم کسی را بخریم.

بازی مقابل نورویچ چه اندازه مهم است؟

مثل بازی‌های دیگر حائز اهمیت است. البته که می‌خواهیم پیروز شویم و باید اعتماد به نفس خود را دوباره پس بگیریم. می‌خواهیم این بازی را ببریم ولی باید به آن‌‌ها احترام بگذاریم. از خطری که آن‌ها دارند آگاهم.

لسترسیتی

نیمه نخست فوق العاده بود و درحالت عادی بازی دو یا سه بر صفر می توانست شود. زمانی که از موقعیت‌ها استفاده نمی‌کنید، عصبانی می‌شوید. آن‌ها بازی را به تساوی کشاندند و اندکی نا امید شدیم. قطعا اشتباهاتی داشتیم.

مصدومیت انگولو کانته

از ناحیه مچ پا است و در اثر پیچ خوردگی مچ پا به وجود آمده است.

نورویچ

تیم خوبی دارند. پارسال عملکرد عالی‌ای داشتند و تحت تاثیر این موضوع قرار گرفتم که هنوز آن عملکرد را ادامه می‌دهند.

نگرانی بابت پیروزی دارید؟

همیشه چرا که می‌خواهید در تمام مسابقات پیروز شوید. قطعا نباید بیش از حد خودمان را بگیریم.

لیورپول و سیتی و چهارتیم بالای جدول

به طرز مشخصی از بقیه تیم‌ها سال گذشته جلوتر بودند. هرکسی در این لیگ وظیفه سختی دارد. همه مشکلات خودمان را داریم.

پلن B و C

تمام مدت روی سبک‌های مختلف کار می‌کنیم. درمورد مدیریت یک مسابقه حرف می‌زنم و شاید فقدان این موضوع را تا حدودی در تیم داریم.

پیشرفت میسون مانت

به خوبی این موضوع را کنترل کرده و می‌دانم که خواهد کرد. انگیزه، میل و فروتنی را کسب کرده است. در این رابطه نگران نبودم. تبدیل به بازیکن بزرگی در آینده خواهد شد.

تورس

دوران ورزشی شگفت انگیزی دارد و یک مرد خوب است. در ارتباط هستیم. زمان های سخت و بزرگی را پشت سر گذاشته است و یک تبریک بزرگ به او می گویم.

عملکرد باتشوایی در تیم زیر 23 ساله‌ها

عملکرد خوبی داشت و به چیزی که از آن بازی نیاز داشت رسید. به سختی تمرین می‌کند. به میچی احتیاج داریم و همچنین به رقابت در خط حمله هم نیاز داریم. امیدوارم بتوانند ادامه دهند. نه تنها برای مهاجمان بلکه کلا رقابت کردن خوب است.

چلسی چقدر به چیزی که شما می‌خواهید نزدیک است؟

هنوز در جایی که می‌خواهیم نیستیم ولی عوض کردن همه چیز به یک باره آسان نیست. باید به سخت تلاش کردن ادامه دهید. ادامه خواهیم داد تا بهتر شویم.

مهاجمان

به سختی در زمین تمرین کار می‌کنیم. متوجه نگرش عالی در سه مهاجم خود و دیگر بازیکنان شدم.

بازی مقابل نورویچ یک برنامه ایده آل برای مسابقات است؟

نه اینطور نیست. یک مسابقه سخت است. هواداران سر و صدای زیادی در لحظه در ورزشگاه خانگی نورویچ ایجاد می‌کنند و این کار را سخت می‌کند.

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *