Menu
عکس پروفایل خاص افکتینو

لحظه به لحظه با مراسم اهدای جوایز بهترین های سال 2019 فوتبال جهان – اخبار شهرستان اهر

اهر نما

 


19:45

دیوید واگنر سرمربی سابق هادرزفیلد به تمجید از یورگن کلوپ یکی از نامزدهای عنوان بهترین مربی سال فیفا پرداخت و گفت:

او بهترین دوستم است. او را برای مدتی طولانی تر از همسرم می شناسم و در حقیقت 25 سال است که وی را می شناسم. بله، او یورگن کلوپ است، سرمربی لیورپول، یکی از بهترین باشگاه های جهان. اما برای من یورگن کلوپ فقط دوستم است. بنظر می رسد ما همچون یک خانواده هستیم، اگرچه او برادرم نیست، اما روابطمان همچون برادر است. او شخصیت بزرگی دارد و در زندگی شخصی همان رفتاری را دارد که در تلویزیون مشاهده می کنیم. بعضی اوقات شما برای کسب عنوان به مقداری شانس نیاز دارید، اما قطعاً او شایسته کسب آن هاست.

دیوید واگنر و یورگن کلوپ 


19:40

مو قهرمان سال 2019 بازی فیفا در کنار مگان راپینوئه و لیونل مسی


19:20

منابعی تیم منتخب فیفا را منتشر کرده اند و مشخص نیست، این موضوع تا چه اندازه صحت دارد. تیم منتخب بدین شرح است:

آلیسون، ده لیخت، فن دایک، راموس، مارسلو، دی یونگ، مودریچ، هازارد، مسی، رونالدو، ام باپه


19:10

در نظرسنجی اکانت توییتر فیفا، 12792 نفر در خصوص جایزه بهترین دروازه بان سال نظر داده اند و آلیسون بکر (55%)، مارک آندره تراشتگن (39%) و ادرسون مورائس (6%) آرا را کسب نموده اند.


19:10

در نظرسنجی اکانت توییتر فیفا، 7984 نفر در خصوص جایزه بهترین بازیکن زن سال نظر داده اند و مگان راپینوئه (40%)، الکس مورگان (40%) و لوسی برونز (20%) آرا را کسب نموده اند.


19:10

در نظرسنجی اکانت توییتر فیفا، 39981 نفر در خصوص جایزه بهترین بازیکن سال نظر داده اند و لیونل مسی (54%)، ویرجیل فن دایک (25%) و کریستیانو رونالدو (21%) آرا را کسب نموده اند.


19:05

مارتا بهترین بازیکن سابق زنان جهان، در خصوص شایسته ترین بازیکن برای دریافت جایزه امسال گفت:

بنظرم راپینوئه بهترین بازیکن بود. او طی چند فصل گذشته بسیار عملکرد خوبی داشته و امسال برای وی کلیدی بود، زیرا قهرمان جهان شد. آمریکا قهرمان شد و او به همراه الکس مورگان یکی از مهم ترین بازیکنان تیم بود.

مارتا و کلی اوهارا


19:05

فیل نویل که یکی از نامزدهای کسب عنوان بهترین مربی فوتبال زنان است، به ستایش از کریستیانو رونالدو پرداخت و گفت:

کریستیانو از نظر من یکی از بهترین بازیکنان تمام ادوار است. به اندازه کافی خوش شانس بودم که برای سه یا چهار فصل و زمانی که وی جوان بود، در یک رختکن در کنارش حاضر بوده ام. کار او را دیده ام و او واقعاً برای رسیدن به چنین سطحی به سختی کار کرده است. مردم زمانیکه در مورد بهترین بازیکنان صحبت می کنند از استعدادی که خداوند به آن ها داده، حرف می زنند، اما بنظرم سختکوشی مهمترین مسئله است. کریستیانو سال هاست که با ثبات کافی در بالاترین سطح بازی می کند. افتخار می کنم که در کنار او بازی کرده ام و افتخار می کنم که هنوز از دیدن بازی اش، گل هایش و رقم زدن لحظات جادویی در یوونتوس لذت می برم.

فیل نویل-Phil Neville


19:05

بازیکنان بارسلونا برای حضور در مراسم راهی شهر میلان شدند

لیونل مسیمارک آندره تراشتگنفرنکی دی یونگلیونل مسی


19:00

حضور تیم کیهیل، رونالدو و یاکوبو آیگبنی در شهر میلان


19:00

ایلاریا دی آمیکو، سرشناس ترین چهره رسانه ای ورزشی در کشور ایتالیا که 15 سال است که برنامه های فوتبالی اسکای ایتالیا را اجرا می کند، در مراسم بهترین های فیفا، بزرگترین مراسم فوتبالی هر ساله جهان، مجری خواهد بود. رودگولیت ستاره سابق هلندی میلان نیز در سالن تاریخی اسکالای میلانو در تاریخ 23 سپتامبر دیگر مجری خواهد بود.

رود گولیت و ایلاری دی آمیکو


19:00

ساعت برگزاری مراسم بدین شرح است:

ساعت 19:30 فرش قرمز ستاره ها
ساعت 20:30 شروع مراسم
ساعت 22:00 اتمام مراسم با اعلام تمامی برنده ها

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *