Menu
عکس پروفایل خاص افکتینو

سانچو: استرلینگ، من و هادسون اودوی را نصحیت می‌کند؛ هنوز فضا برای بهتر شدن دارم – پایگاه خبری اهرنما

اهر نما

طرفداری– جیدون سانچو می‌گوید از زمان راه یافتن به تیم ملی انگلیس، رحیم استرلینگ یاور بزرگی برای او بوده است.

به گزارش اسکای، سانچو در جریان پیروزی ۵-۰ انگلیس مقابل جمهوری چک در بازی‌های مقدمانی یورو ۲۰۲۰، برای اولین بار در یک بازی رسمی، در ترکیب اصلی تیم ملی بزرگسالان انگلیس قرار گرفت. در آن بازی استرلینگ موفق به ثبت هت‌‌تریک شد و با وجود این که وینگر آماده منچسترسیتی ۲۴ سال بیشتر ندارد، الگویی برای سانچو و هادسون ادوی محسوب می‌شود. 

او بازیکن بزرگی است و به همه بازیکنان جوان اصول کار را نشان می‌دهد. مطمئنم در طول دوران حرفه‌ای خود به مدارج بالایی خواهد رسید و من خوشحالم که در یک زمین و کنار او بازی می‌کنم. خوش برخورد است، از باید‌ها و نباید‌ها با من و کالوم حرف می‌زند و به ما پند و اندرز می‌دهد. خیلی خوب است، به ویژه به خاطر این که او هم اهل لندن است. او از پس زمینه‌ای که من از آن آمدم، شناخت دارد. او کمک زیادی به من کرده است ولی این فقط او نیست و همه کاری کرده‌اند تا من و کالوم راحت باشیم و از ما استقبال کرده‌اند. 

سانچو که در نیمه دوم بازی یاد شده با دوست صمیمی خود یعنی هادسون اودوی همبازی شد، ادامه داد:

بازی کردن کنار کالوم حس شگفت انگیزی دارد. همیشه در سطوح پایه کنار او بازی کرده‌ام و به همین خاطر خوب است که دوست نزدیکی در اینجا داشته باشم. مطمئنم خودش و خانواده‌اش به اولین بازی ملی او در ومبلی افتخار خواهند کرد. خوشحالم که همه خوب کار می‌کنند. این یعنی اگر به جوانان فرصت داده شود، می‌توانند خودشان را اثبات کنند و این همان کاری است که کالوم در چلسی در حال انجام آن است. دلیل حضور او در ترکیب همین است؛ چون مربی او را باور دارد. در نبردهای یک در مقابل یک خیلی خوب بود و این همان چیزی است که در انگلیس نیازمند آن هستیم. 

وینگر دورتموند پایه گذار گل ابتدایی استرلینگ در بازی برابر جمهوری چک بود ولی احساس می‌کند در آینده چیزهای بیشتری از او خواهیم دید؛ شاید در جریان تقابل بامداد سه شنبه انگلیس با مونته نگرو که مصادف با با زادروز ۱۹ سالگی او هم هست. 

به نظرم خودم می‌توانستم بهتر کار کنم و در نبردهای تن به تن روی فرم نبودم. اما از این که در زمین حضور داشتم و برای اولین بار در یک مسابقه رسمی در ترکیب اصلی تیم قرار گرفتم، خوشحالم و همچنین خوشحالم که توانستم آن پاس گل را ارسال کنم. باید در خیلی زمینه‌ها پیشرفت کنم و مطمئنم اگر در بازی بعدی نقابل مونته نگرو فرصتی به من برسد، بهتر کار خواهم کرد.

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *