Menu
عکس پروفایل خاص افکتینو

رابرتسون پس از شکست لیورپول مقابل بارسلونا: مسی بهترین بازیکن دنیاست اما، عملکرد خوبی در مقابل او داشتیم – اخبار شهرستان اهر نما

اهر نما

طرفداری – اندی رابرتسون مدافع قرمزها، عنوان کرد که لیونل مسی بهترین بازیکن جهان است، اما تیمش عملکرد نسبتا خوبی برای مهار او از خودش نشان داده است. بریس مسی در نیمه دوم بازی شب گذشته (1 می) بارسلونا در مقابل لیورپول، باعث برتری 3 بر 0 آبی و اناری ها در نیوکمپ شد. 

به گزارش Goal، قرمزها در اوایل نیمه دوم بازی چند شانس بسیار خوب گلزنی را از دست دادند و قبل از به ثمر رسیدن گل دوم بارسلونا توسط مسی، عملکرد خوبی از خود نشان دادند. مدافع لیورپول اما، معتقد است که خط دفاعی این تیم عملکرد خوبی در مقابل مسی داشت و امیدوار است که بتوانند این ستاره 31 ساله آرژانتینی را در بازی برگشت در آنفیلد، به طور کامل کنترل کنند. او پس از مسابقه عنوان کرد:

ما می دانیم که او چه بازیکن خوبی است و قرار نیست از این واقعیت فرار کنیم. مسی بهترین بازیکن دنیاست اما فکر می کنم که عملکرد خوبی در مقابلش داشتیم. او گل اول را در مقابل دروازه خالی به ثمر رساند و گل دومش، از روی یک ضربه آزاد کلاس جهانی به دست آمد. اما به غیر از دو گلی که به ثمر رساند، چند خطر دیگر برای ما ایجاد کرد؟ او سطح بسیار بالایی دارد اما امیدوارم که بتوانیم در بازی برگشت در آنفیلد او را به طور کامل مهار کنیم. 

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *