Menu
عکس پروفایل خاص افکتینو

خانواده تکیز بزرگ‌تر شد – اخبار شهرستان اهر

اهر نما

تکیز در اندک زمانی موفق شد با ارائه خدمات تعمیر گوشی در محل، استفاده از قطعات اصل و OEM و سرعت عمل بالا در ارائه خدمات، اعتماد تهرانی‌ها را به خود جلب کند و استقبال خوب کاربران از دریافت خدمات با این شیوه نوین، انگیزه‌ای شد تا تکیز از کارشناسان بیشتری دعوت به همکاری نماید و حالا با خانواده‌ای بزرگ‌تر آماده خدمت‌رسانی به شهروندان پایتخت‌نشین است.

تکیز تعمیر موبایل

کارشناسان تکیز ضمن گذراندن دوره‌های لازم در مراکز آموزشی شناخته شده موفق به کسب گواهینامه‌ معتبر تایید شده از KHDA (Knowledge and Human Development Authority) (تحت نظارت وزارت علوم امارات متحده عربی) و گواهینامه اختصاصی تکیز شده‌اند و مطابق با استانداردهای روز جهانی گوشی‌های هوشمند شما را تعمیر می‌کنند.

یکی دیگر از اهداف تکیز پایان دادن به نگرانی همیشگی کاربران ایرانی از بابت کیفیت قطعات تعویضی در گوشی‌های هوشمند است. از آنجا که تکیز فقط از قطعات اصل و OEM استفاده می‌کند و هیچ تردیدی در مورد کیفیت این قطعات وجود ندارد، کلیه خدمات خود را با یکسال گارانتی ارائه می‌کند.

تکیز - تعمیر موبایل

حضور پررنگ در دیگر شهرهای ایران علاوه بر تهران، از جمله اهداف کلیدی تکیز در سال جدید است تا تجربه خدماتی متفاوت را در اختیار شمار بیشتری از ایرانی‌ها قرار دهد.

جهت استفاده از خدمات تعمیر تکیز یا دریافت اطلاعات بیشتر در این باره میتوانید سری به وبسایت www.techys.me بزنید یا با شماره 021-2591-7797 تماس بگیرید.

درباره تکیز

تکیز ارائه دهنده خدمات حرفه‌ای تعمیر موبایل در محل برای کاربرانی است که زمان و راحتی‌ برایشان در اولویت قرار دارد. خدمات ما با استفاده از قطعات اصل و OEM و با کمک کارشناسان دارنده گواهی KHDA ارائه می‌گردد که تحت نظارت وزارت علوم امارات متحده عربی است.

ارزش‌های ما

  • خدمات حرفه‌ای مطابق با استانداردهای جهانی
  • امنیت اطلاعات
  • گواهینامه‌های معتبر بین المللی
  • قطعات باکیفیت OEM
  • ضمانت تعویض قطعات

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *