Menu
عکس پروفایل خاص افکتینو

حراج پیراهن برترین بازیکن جهان به نفع خانواده کم‌بضاعت تالشی – اخبار شهرستان اهر

اهر نما

به گزارش خبرگزاری فارس از تالش، ایرانیان از دیرباز مردمانی نوع‌دوست بوده و به مهربانی و مهمان‌نوازی شهره هستند، استان گیلان و مردمان غیورش نیز از این قاعده مستثنا نبوده و به مهمان‌نوازی معروف هستند.

درهای خانه‌های گیلان زمین همواره به روی مهمانان باز بوده و عشق را به مهمانان خود ارزانی می‌دارند، سرزمین گیلان با دارا بودن منابع طبیعی و خدادادی، غنی بوده و به همین دلیل کمتر شاهد فقر مطلق در این استان خوش آب‌وهوا هستیم.

در گوشه و کنار این استان، هنوز خانواده‌هایی با فقر دست‌وپنجه نرم می‌کنند، خانواده‌هایی که فاقد سرپناهی ایمن بوده و در کانکس روزگار می‌گذرانند!

در یکی از نقاط کوهستانی شهر تالش، خانواده‌ای کم‌بضاعت مدت‌های مدیدی است در کانکس زندگی می‌کند، خانواده‌ای که نه از گرمای تابستان لذت می‌برد و نه در سرمای سوزناک زمستان سرپناهی ایمن دارد.

زندگی سخت و طاقت‌فرسای این خانواده باعث شده است تنی چند از خبرنگاران بومی گیلان با همکاری یکی از شرکت‌های خصوصی به فکر ساخت مسکن برای خانواده تالشی بیفتد، این ایده بلافاصله با استقبال حمید ابراهیمی از خبرنگاران مطرح کشورمان مواجه شده و وی در اقدامی قابل‌تحسین پیراهن لوکا مودریچ برترین بازیکن جهان در سال 2018 را برای تأمین بخشی از هزینه‌های این عمل خیرخواهانه، تقدیم سازندگان مسکن قرار داد.

پیراهن مودریچ در روز تولد ابراهیمی، توسط برانکو ایوانکویچ سرمربی وقت پرسپولیس تهران به وی اهدا شد، پیراهنی که اینک قرار است روز چهارشنبه 23 مردادماه با حضور هنرمندان و چهره‌های مطرح سیاسی و ورزشی کشورمان در پایتخت به حراج گذاشته و عواید آن صرف ساخت خانه برای خانواده تالشی شود.

انتهای پیام/3389

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *