Menu
عکس پروفایل خاص افکتینو

ترافیک سنگین در ورودی‌های شرقی تهران – سفر به اذربایجان

اهر نما

علی سلیمانی جانشین فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در پردیس در خصوص اوضاع ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم، اظهار کرد: هم اکنون تردد انواع وسایل نقلیه از شمال به جنوب محور هراز، پرحجم و سنگین در جریان است و خودروها و به کندی در حال عبور از این محور مواصلاتی مهم کشور به سمت تهران هستند.

وی با بیان اینکه حادثه خاصی در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران رخ نداده، گفت: عبور و مرور وسایل نقلیه از شمال به جنوب محور فیروزکوه سنگین و پرحجم است و خوشبختانه گره ترافیکی در این محور مشاهده نمی‌شود.

جانشین فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه هر لحظه بر بار ترافیکی محورهاشرق استان به سمت تهران، افزوده میشود، اذعان کرد: آمد و شد انواع وسایل نقلیه از شمال به جنوب محور امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم نیز سنگین و پر حجم است اما به دلیل عرض زیاد این محورها، تردد به سهولت در جریان است مشکل خاصی در این محورها وجود ندارد.

وی اضافه کرد: عبور وسایل نقلیه از شهرهای عبوری محورهای شرق استان تهران مانند گیلاوند، رودهن، بومهن، جاجرود و آزادراه تهران-پردیس با تراکم بالا و بسیار پرحجم در جریان است و رانندگان در این شرایط با حفظ آرامش و شکیبایی طی مسیر کرده و از ارتکاب تخلفات خادثه ساز پرهیز کنند.

سلیمانی با بیان اینکه عوامل پلیس راه با آمادگی صددرصدی در سطح محورها حاضر هستند و با رانندگان متخلف برخورد قانونی خواهند کرد، تاکید کرد: هم وطنان با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی، رعایت فاصله طولی مناسب نسبت به خودروهای جلویی، عدم ارتکاب تخلفات سرعت، سبقت، انحراف به چپ و تردد از شانه های خاکی، رعایت مدیریت زمان سفر، مسافرتی بدون خطر را برای خود و دیگر هموطنانمان رقم بزنند.

انتهای پیام/67016/

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *