Menu
عکس پروفایل خاص افکتینو

بارسلونا پروژه‌ تحول ترکیب اصلی را کلید خواهد زد؛ ماندن هیچ کس جز مسی تضمینی نیست، حتی والورده – اخبار شهرستان اهر

اهر نما

طرفداری – مشخص نیست ارنستو والورده فصل آینده هم سرمربی بارسلونا باشد.

به گزارش موندو دپورتیوو، یکی از بی نهایت موارد مبهم درباره شکل و شمایل بارسلونای فصل 2019/20، دو روز پس از شکست مقابل والنسیا در فینال کوپا دل ری، آینده ارنستو والورده است. در واقع هم اکنون در باشگاه بحثی وجود دارد که آیا والورده فرد مناسبی برای رقم زدن یک تحول در تیم هست یا خیر. پس از اینکه تیم دومین بازی تعیین کننده‌اش در پایان فصل را هم باخت، انتظار می‌رود مکالمه بسیار جدی و چالش برانگیزی میان بارتومئو و والورده صورت بگیرد یا امکان دارد همین حالا گرفته باشد. بنابراین احتمال جدایی والورده از بارسا وجود دارد اما باشگاه نمی‌خواهد احساسی تصمیم بگیرد.

اول از همه شایعه دیروز که بارتومئو جلسه‌ای اورژانسی برگزار کرده صحت ندارد. رئيس باشگاه چنین درخواستی از هیئت مدیره نداشته است. بارسا می‌خواهد در کمال آرامش و به دور از هر گونه جوزدگی و احساسات، تصمیم معقولانه بگیرد. به زودی آنالیز همه جانبه فصل تیم شروع می‌شود و روی آینده والورده هم بحث خواهد شد. بارسا از حالا اطمینان دارد باید خریدهای خوبی برای بالا بردن کیفیت تیم انجام بدهد و نیاز است بازیکنانی سرشناس تیم را ترک کنند تا منابع مالی لازم تامین شود.

اکنون به جز مسی، آینده هیچ فرد دیگری در بارسلونا تضمین شده نیست. این موضع از چند هفته پیش در میان مدیران به تصویب رسیده است. دقیقا به همین خاطر است که ابهام درباره آینده والورده پیش می‌آید. بارسا می‌خواهد اطمینان حاصل کند آیا ارنستو این قابلیت و توانایی را دارد که تغییری عمده در ترکیب به وجود بیاورد و بتواند بازیکنانی باسابقه فراوان و موفقیت‌های زیاد را کنار بگذارد یا خیر. قرار است پروژه جدیدی آغاز شود که نیاز است فردی که وظیفه مدیریتش را بر عهده می‌گیرد، شجاعت لازم را داشته باشد.

بارسا انتظار دارد اگر چنانچه نهایتا والورده ماندنی شد، به معنای واقعی کلمه آن انتقام و انگیزه‌ای که پس از فینال کوپا دل ری از آن صحبت کرد، را در تیم ببیند. بارسا در مجموع از عملکرد دو سال اخیر ارنستو راضی است اما شک دارد او بتواند پروژه تحول ترکیب تیم را مدیریت کند. 

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *