Menu
عکس پروفایل خاص افکتینو

ایجاد 113فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد منطقه یک یاسوج – اهرنما

اهر نما

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، مصیب حیدری، رئیس کمیته امداد منطقه یک یاسوج، در بازدید از تعدادی از طرح‌های اشتغال اجرا شده توسط مددجویان این اداره، با بیان اینکه ایجاد فرصت‌های شغلی پایدار برای مددجویان با اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی از اولویت‌های این نهاد است، گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 113طرح اشتغال‌زایی برای مددجویان تحت حمایت این اداره اجرا شده است. 

وی اعتبار هزینه شده در زمینه اجرای طرح‌های اشتغال مددجویان را پنج میلیارد و 417 میلیون تومان اعلام و بیان کرد: از این مبلغ پنج میلیارد و 300 میلیون تومان با اعتبارات بانکی و 117 میلیون تومان از محل اعتبارات امدادی به مددجویان پرداخت‌شده است. 

حیدری با اشاره به اینکه بیشتر طرح‌های اجراشده مددجویان در زمینه‌های کشاورزی، دامداری و خدماتی است، یادآور شد: در سال گذشته 339 طرح اشتغال با اعتبار هشت میلیارد و 553 میلیون تومان برای مددجویان و اقشار نیازمند اجرایی شده است. 

رئیس کمیته امداد منطقه یک یاسوج شناسایی استعدادها، مشاوره‌ شغلی، آموزش مهارت‌های شغلی، تمهیدات بازاریابی محصولات و نظارت مستمر بر طرح‌های اشتغال را از مهم‌ترین اقدامات حوزه اشتغال این نهاد اعلام کرد و افزود: اجرای این برنامه‌ها در موفقیت و پایداری طرح‌های اشتغال مددجویان این نهاد بسیار مؤثر است.
انتهای پیام/82009

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *