Menu
عکس پروفایل خاص افکتینو

امری: پیروزی مقابل تاتنهام برای آرسنال و هوادارانش بسیار اهمیت داشت؛ حالا برای غلبه بر منچستریونایتد آماده می‌شویم – سفر به اذربایجان

اهر نما

طرفداری- در دربی شمال لندن، آرسنال موفق شد با پیروزی 4-2 مقابل تاتنهام، جای این تیم در رتبه چهارم لیگ برتر انگلستان را بگیرد. حالا تیم اونای امری در 19 بازی اخیر خود در همه رقابت ها بدون شکست است و در این شرایط هفته آینده به اولدترافورد می رود تا مقابل منچستریونایتد صف آرایی کند.

پس از دیدار مقابل تاتنهام، اونای امری در مصاحبه ای با بی بی سی اسپورت و اسکای اسپورت گفت:

پیروزی در این دیدار برای ما فوق العاده اهمیت داشت. با اتحاد در کنار یکدیگر می توانیم نمایش هایی مثل بازی امشب ارائه کنیم. موقعیت قرارگیری بازیکنان آرسنال در همه دقایق این بازی در زمین بی نقص بود. با توپ یا بدون توپ عملکرد خوبی داشتیم.

حتی وقتی تاتنهام پیش افتاد، آرامش خود را حفظ کردیم. از عملکرد بازیکنانم و البته حمایت تماشاگران بسیار راضی و خوشحال هستم. می خواهیم از نظر دفاعی بهتر شویم و اجازه ندهیم حریفان در موقعیت گلزنی برای گشودن دروازه ما قرار بگیرند.

همه بازیکنان همچون من، وقتی زمان دربی فرا می رسد باید تجربه و شخصیت خود را بروز دهند. پیش از این دیدار کوشیلنی 1 دقیقه در رختکن صحبت کرد و همین به ما برای پیروزی انگیزه داد. عملکرد و نتیجه ای چون بازی امشب به افزایش اعتماد به نفس بازیکنان آرسنال کمک زیادی می کند. حالا باید برای کسب سه امتیاز در بازی آینده (چهارشنبه) مقابل منچستریونایتد آماده شویم.

فکر می کنم درحال پیشرفت هستیم و امشب هوادارانمان، جو خاصی در استادیوم ایجاد کردند. آنها کمک زیادی به پیش رفتن و فشار آوردن تیم می کنند. به نظرم هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن در زمین داریم و قبل از همه این مورد از من شروع می شود. عملکرد آرون رمزی در این بازی به خصوص روی گل لاکازت عالی بود. او بهتر از هر کسی این دربی را می شناسد.

بازی هفته گذشته تاتنهام مقابل چلسی را دیدیم؛ آنها فوق العاده کار کردند و حمایت هوادارانشان بینظیر بود. همان لحظه به خودمان گفتیم می توانیم با حمایت هوادارانمان، تاتنهام را شکست بدهیم. سرانجام همین طور هم شد. با حمایت هواداران، هر چیزی ممکن است.

سه امتیاز بازی هفته گذشته مقابل بورنموث به اندازه سه امتیاز دیدار امشب اهمیت داشت چون بدون پیروزی در آن بازی نمی توانستیم بالاتر از تاتنهام در جدول قرار بگیریم. برای هواداران آرسنال، دربی شمال، بازی خاصی بود و ما هم می خواستیم این بازی خاص را به آنها هدیه کنیم. حالا باید به بازی با منچستریونایتد فکر کنیم.

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *