Menu
عکس پروفایل خاص افکتینو

استقلال و شفر چشم انتظار زمین تایم! – پایگاه خبری اهرنما

اهر نما

به گزارش “ورزش سه”، اخبار تمرینات استقلال طی یک هفته گذشته را مرور کنید؛ آبی پوشان یک مرتبه به دلیل شلوغ بودن زمین تمرین خود به خانه برگشتند، یک مرتبه در زمین چمن مصنوعی تمرین کردند، یک روز تمرین این تیم تنها در نیمی از زمین شماره 3 آزادی برگزار شد تا به این ترتیب از 6 جلسه تمرین استقلال برای دیدار با تراکتور، آبی ها رسما سه تمرین را از دست بدهند.

جالب آنکه دیگر تمرینات استقلال نیز در زمین ناهموار صنایع دفاع و زمین دو آزادی برگزار شد که به هیچ وجه وضع مطلوبی ندارند و حتی از داشتن یک رختکن استاندارد نیز محروم هستند.

استقلالی ها در یک سال گذشته مجموعه صنایع دفاع را در اختیار داشتند که با وجود برخی کاستی ها، مجموعه ای مناسب برای این باشگاه بود و حداقل آبی ها تکلیف خود را می دانستند و مانند شرایط کنونی هر روز به دنبال یک زمین تمرین نبودند.

مدیران استقلال اما چه در گذشته و چه در حال، هیچ اقدامی برای مشخص کردن زمین تمرین انجام ندادند و شاید اگر می توانستند مانند خرید بازیکنان معمولی و بزرگ، سفر به ترکیه برای مذاکره و یا اقدامات هوادار پسند با زمین تمرین نیز عکس یادگاری بیاندازند تا به حال بارها برای فراهم کردن زمین تمرین اقدام می کردند تا استقلال برای تمرین کردن، تا این اندازه مشکل نداشته باشد.

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *