Menu
عکس پروفایل خاص افکتینو

ارنستو والورده: هر پیروزی در دور برگشت لیگ یک قدم مهم است؛ لحظات سختی مقابل ژیرونا داشتیم – اخبار شهرستان اهر

اهر نما

طرفداری– تیم فوتبال بارسلونا موفق شد با حساب 2 بر 0 ژیرونا را شکست دهد. ارنستو والورده، سرمربی بلوگرانا در مورد این پیروزی صحبت کرده است و در مورد تغییراتی که در تیمش در طول بازی ایجاد کرده، گفته است.

به نقل از مارکا، وی گفته است:

ما از ابتدای بازی به دنبال تسلط بر کار بودیم.سعی کردیم که بر میانه زمین حاکم بازی و فشار را بر حریف وارد کنیم و ارتباط خط میانی با مهاجم هایمان را حفظ کنیم. آن ها با بازیکنانی چون استوانی و پورتو روی دروازه ما خطر ایجاد کردند. در اواخر بازی نیز ما چند موقعیت روی دروازه آن ها ایجاد کردیم. بی شک اما لحظاتی بود که آن ها فشار زیادی را روی تیم ما آوردند.

بازی امروز بسیار مهم بود. ما شناخت خوبی از آن ها داشتیم و آن ها تیم قدرتمند و خوبی هستند. هر پیروزی در دور برگشت لیگ یک قدم مهم است. حال فردا ریکاوری خواهیم کرد و به بازی برگشت مقابل سویا در روز چهارشنبه در کوپا دل ری فکر می کنیم. قصد ما عبور از آن مرحله کوپا دل ری است. در طول این هفته در 6 روز باید سه بازی انجام دهیم؛ بازی مهمی مقابل والنسیا داریم اما تفکرمان الان روی کوپا دل ری است.

وی در مورد کوتینیو نیز گفت:

آنچه در مورد او من دوست دارم این است که همیشه دلیرانه بازی می کند. او مهاجم است و همیشه ممکن اس بالا و پایین هایی داشته باشد.

وی در مورد ورود آرتور در نیمه دوم به زمین هم گفت:

در بازی ما دقایق سختی را پشت سر گذاشتیم چراکه آن ها فشار زیادی را بر ما وارد می کردند و ما قادر به خارج شدن از این فشار نبودیم؛ به همین دلیل فرصت های خوبی را در اختیار آن ها می گذاشتیم. راه حل این مشکل حفظ توپ و رساندن توپ به بازیکنان خالی بود و آرتور توانایی زیادی در حفظ توپ دارد.

والورده در مورد سمدو گفت:

او بازیکن قدرتمندی است و با وجود سرجی روبرتو ما دو جانشین خوب داریم. دو بازی پشت سرهم به میدان رفته است و در این فصل مصدومیت های زیادی از ناحیه ماهیچه داشته است. 

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *