Menu
عکس پروفایل خاص افکتینو

آلیسون: بازیکنان لیورپول فشاری حس نمی‌کنند؛ ادرسون برای من مثل یک برادر است – اخبار شهرستان اهر

اهر نما

طرفداری آلیسون بکر می‌گوید او و هم تیمی‌هایش به خاطر جنگیدن در دو جبهه فشاری حس نمی‌کنند، هر چند که می‌دانند باید در این فصل افتخار آفرینی کنند.

به گزارش اسکای، پیروزی لیورپول مقابل کاردیف می‌تواند این تیم را بار دیگر به صدر جدول رده بندی لیگ برتر برگرداند؛ آن هم به فاصله ۱۰ روزه تا رویارویی با بارسلونا در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا. 

فشاری نیست بلکه احساس می‌کنیم می‌توانیم قهرمان شویم؛ این یک حس مسئولیت پذیری است. ما در لیورپول مقابل باشگاه‌های غول پیکری بازی می‌کنیم و حمایت طرفداران متعصبی را داریم که در وهله اول برای لیگ برتر و سپس لیگ قهرمانان اهمیت قائل هستند. پس احساس می‌کنیم مسئولیتی بر دوش ما است ولی آن را می‌پذیریم و تلاش می‌کنیم تا بهترین نمایش را درون زمین داشته باشیم. 

لیورپول تا پایان فصل جاری حداکثر ۷ بازی دیگر پیش رو دارد و اگر در همه آن‌ها برنده شود، دست کم به یک عنوان قهرمانی خواهد رسید.

از نظر تئوری تعریف زیبایی است ولی در واقعیت خیلی بیشتر از هفت بازی کار داریم. بله، می‌توانیم به فینال لیگ قهرمانان برسیم ولی در عین حال دو بازی در نیمه نهایی و چهار بازی در لیگ برتر را پیش رو داریم. برای کسب این دو جام تلاش زیادی خواهیم کرد اما این مأموریت خیلی دشواری است که باید گام به گام، بازی به بازی و با خونسردی بالا آن را دنبال کنیم. 

آلیسون که دوستی نزدیکی با ادرسون مورائس (دروازه بان منچسترسیتی) دارد، در هفته‌های اخیر چندان با هموطنش در ارتباط نبوده است.

او برای من مثل یک برادر است. ادرسون شخصیت بالایی دارد که من احترام زیادی برایش قائل هستم و خانواده او هم برایم عزیز هستند.  

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *