Menu
عکس پروفایل خاص افکتینو

آرتورو ویدال: نسبت به ابتدای فصل بسیار خوشحال‌ترم؛ عثمان دمبله بازیکن بسیار مهمی برای ما است – سفر به اذربایجان

اهر نما

طرفداری – آرتورو ویدال، هافبک شیلیایی بارسلونا می‌گوید در فرم بسیار خوبی قرار دارد.

به گزارش موندو دپورتیوو، ویدال به خبرنگاران گفت:

مشخصا نسبت به ابتدای فصل بسیار خوشحال‌تر هستم چون خیلی بیشتر بازی می‌کنم. در بازی‌هایی به میدان رفتم و همین به من اعتماد به نفس و حسی خوب داده است. خوشحالم و امیدوارم این بازی کردن‌ها ادامه داشته باشد و به تیم کمک کنم. پست‌هایم در اینستاگرام یک پرونده مختومه است. از روز اولی که به بارسا آمدم، گفتم می‌خواهم بازیکن مهمی برای تیم باشم همان طور که برای تیم‌های سابقم بودم. با کار و تلاش به مرور جایگاهی در ترکیب تیم پیدا کردم. برای همین مرا خریدند و به نظرم هر دو طرف در حال نزدیک‌ شدن به اهداف‌شان هستند. همه با هم حرف زدیم و اکنون هم زمان خوبی برای این موضوعات نیست. تیم متحد است و سعی می‌کنیم بهترین عملکرد را داشته باشیم. شخصا در فرم بسیار خوبی قرار دارم. بهترین فرمم در این فصل. امیدوارم بهتر از این هم بشود. 

مصدومان تیم؟ نمی‌دانم چقدر مصدوم داریم ولی دو بازیکن بسیار مهم تیم ریکاوری کرده‌اند. شاید فشار بازی‌ها و فشردگی تقویم یکی از دلایل مصدومیت‌ها باشد. امیدواریم مصدومان هر چه زودتر ریکاوری کنند و برگردند. با اعتماد به نفس زیادی به اینجا آمده‌ایم و می‌خواهیم با قطعی کردن صدرنشینی‌مان، روی لیگ تمرکز کنیم. صدرنشینی در گروه اهمیت زیادی دارد.

این واقعیت دارد که گل‌های زیادی دریافت می‌کنیم ولی در تلاش هستیم این مشکل را برطرف کنیم. اگر می‌خواهیم همه جام‌ها را ببریم، گل نخوردن اهمیت زیادی دارد. کِی می‌خواهم این یک ردیف موهایم را بزنم؟ وقتی فوتبال را کنار گذاشتم. حتی اگر بارسا قهرمان اروپا شود هم آن را نمی‌تراشم. تا روز خداحافظی‌ام از فوتبال این مدل موی من است و با آن شناخته می‌شوم! خوش‌شانس بوده‌ام که در این مدت کم در قلب هواداران جا باز کرده‌ام. آنها سعی کردند این را بدانم که مرا دوست دارند. 

دمبله؟ گاهی حرف‌های بسیار زیادی درباره اتفاقاتی که بیرون از زمین و نه در داخل آن رخ می‌دهد، زده می‌شود. دمبله برای ما بازیکن بسیار مهمی بوده و عاشق مهربانی و نصیحت است. دمبله بسیار قوی است و با اعتماد به نفس بیشتر، بازیکن مهم‌تری هم خواهد شد. صمیمیت زیادی میان بازیکنان تیم و او وجود دارد. باید از دمبله مراقبت کنیم. عثمان تا همین‌جای فصل هم گل‌های مهمی زده است.

ویدال از اتفاقی که در کوپا لیبرتادورس رخ داد ابراز تاسف کرد.

اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *